אינסטלטורים

נזילות מסוגים שונים

נזילות מסוגים שונים
כאשר אנו מדברים על דליפות או נזילות, הדברים השגרתיים והשכיחים העולים בדמיוננו הם נזילות ודליפות מצינורות כיורים, נזילות בתוך מערכות צינרת פנימיות, בתוך הקירות, או מברזים בתוך הבית.
 
אך רבים הפעמים שנזילות יכולות להופיע ממקומות שהם די מפתיעים כגון מרזבים המנקזים את מי הגשמים, נזילות מדודי שמש ומצנרות המובילות מהניאגרה אל מערכת הצינורות מחוץ לבניין.
 
לכל תקלה, שבה נדרשת תיקון וטיפול בנזילת מים, יש את שיטת התיקון שלה וגם את הכלים הייחודים לה. למשל, תיקון מרזבים דורש כלים עדינים יותר לתיקון, המכילים חומרים שונים ומאוד מסוימים ובנוסף העבודה פחות מורכבת, שכן מרזבים הם גלויים לעין ולא נסתרים כמו צנרות בתוך קירות ובמקומות בעלי גישה קשה. תיקון נזילות מצינורות שנמצאים וחבויים בתוך קירות או תקרות מצריך עבודה פיזית קשה הרבה יותר, משום שצריך לשבור את הקיר על מנת לחשוף את הצינורות, הרי בלי שבירת הקיר, או התקרה, אי אפשר להגיע אליהם ולתקן אותם.
 
כל סוג כזה של נזילות מדודי שמש או מצנרת המובילה מהשירותים על הביוב מצריכה טיפול מאוד מסוים עם חומרים מאוד מסוימים. במקרה זה יש להזמין איש מקצוע, אינסטלטור מקצועי, כדי להבין ולמפות את הבעיה ואת הטיפול הנדרש לכל בעיה. חשוב להבין שכל סוג צנרת מזמין טיפול פיזי וחומרי שונה ולכן רצוי להשקיע מחשבה מרובה בבעיות אלו על מנת שלא ייפרצו בעתיד ביתר שאת.

מור אינסטלציה במובן הזה מקשרת אתכם לאינסטלטור אמין ומובחר אשר יודע לזהות, לאתר ולהתאים את סוג הטיפול המתאים ואת סוג החומר הנכון לאטימה ולסגירת הנזילה המסוימת והספציפית.