אינסטלטורים

תעריפי מים חריגים

תעריפי מים חריגים
בשנים האחרונות החלו להשמע בציבור הישראלי ובאמצעי התקשורת תלונות רבות וטיעונים שונים על תעריפי מים חריגים המאמירים באופן לא ריאלי, שאינו מתאים את צריכת המים הרגילה בבנייני מגורים או במשקי בית.
 
לאחרונה פורסמו תלונות רבים של תושבים על מחירי מים מופקעים. תחקירים אלה הגיעו למהדורות החדשות השונות ואף הוקדשה תכנית שלמה בכלבוטק בנושא שקיבל את הכותרת "שקר המים הגדול". בערים שונות בארץ ויישובים רבים התקבלו תלונות רבות על תעריפי מים לא הגיוניים שלא תואמים את צרכי הבית. לפי כתבת המקומון המקוון Local במערכת התקבלו לא פחות מ-21 תלונות שונות בנושא תעריפי המים בתוך חמישה ימים, מספר חסר תקדים לדבריה.
 
בעקבות תלונות אלו הגיעו טיעונים שהגיעו מתאגיד המים ועונים על תלונות אלו: חלק מהבעיה, מסבירים בתאגיד המים, הוא שהחשבונות גדלו מאד בעקבות השינוי במחירי המים. צרכנים רואים חשבון בסכום חריג ומסיקים שיש טעות, אבל ייתכן שזה פשוט בגלל התעריפים השונים.
 
אך האם מדובר בספין, במחדלים, או בחוסר ניהול משווע מצד תאגיד המים וחמדנותו? אנו מציעים קודם כל להזמין אינסטלטור מקצוען מחברת מור אינסטלציה שיוכל להעריך האם מדובר בדליפה או בנזילה מסוימת הגורמת למחיר המים לעלות באופן שסמוי מהעין. האם יש כאן בעית התנהלות של שימוש המים במשק הבית? האם מד המים תקין ומכוייל בצורה הנכונה או שיש בו תקלה והוא מבצע טעויות חישוב? בנוסף התבוננות בחשבונות המים יכולות לסייע בלאתר את הבעיה ולהבין האם היא קשורה להתנהלות שלנו או דווקא של שכנינו.