אינסטלטורים

נזילה ותיקון חירום

נזילה/ תיקון חירום
נפוצים המקרים בהם אנו זקוקים לאינסטלטור מומחה כאן ועכשיו.
אנו משתמשים בתדירות גבוהה במערכות המים השונות: צנרת מים, ברזים, מקלחות, ביוב, שירותים וכו׳. ומכאן שגם התקלות לא מאחרות לבוא.
בשיחה אל מול לקוחה ניכר היה לשמוע את המצוקה בה היא היתה שרויה כאשר זרם המים לא פסק מתחת לכיור והחל מציף את המטבח. 
״אינסטלטור! זה מה שאני צריכה ומהר״
אז נכון לא ציפינו שאת תיקוני החירום נבצע לבד ובאמת נכון וכדאי להזמין אינסטלטור מקצועי ואמין לטיפול בבעיות אלו, אך בנקיטת פעילות פשוטה הלחץ יפחת משמעותית ובכנות גם המחיר...
 
כל מבוגר בבית צריך לדעת היכן נמצא הברז הראשי, או בכינויו ״השיבר הראשי״ ובמקרה של דליפה יש לסגור אותו ולעצור את זרם המים.
בתים משותפים רבים, נמצאים עם מערכות מים ישנות ומקרים רבים של כשל בברז הראשי אינו מאפשר את נקיטת הפעולה הראשונה במניעת נזילה/ הצפה.
מערכות מים חייבות לעבור רענון ובדיקה אחת לשנתיים ( פעילות זו תמנע מבוכה ).
הכנות אלו יסיעו לנו להתמודד עם מקרה של פיצוץ בצנרת מים. לאחר שביצענו את הפעולה הפשוטה התפנינו להזמין אינסטלטור מומחה לטיפול מהיר ומקצועי, ללא כל לחץ ואף ניתן לתאם שעות נוחות במסגרת שעות הפעילות ולחסוך כסף.
 
ישנם מקרים רבים שהנזילה/ דליפה/ פיצוץ בצינור הינו נקודתי וניתן לבטל רק את מקור הבעיה ללא השבתה כללית של אספקת המים בדירה.
דוגמאות: ברזים הניזנים מברזי ניל מתחתיהם, ניתן לסגור רק את כניסת המים לברז ע״י סיבוב/סגירת הברז הקטן.
נזילה בשירותים, גם כאן מה שמזין את השירותים הינו ברז קטן אשר מחוברת אליו צינורית הזנה, פשוט לסגור וע״י כך בוטל רק אספקת המים לאותו שירותים ספציפי.
 
מור אינסטלציה, מעניקה אינסטלטור מומחה מיידי לכול בעיות הצנרת בבית ובבניינים משותפים ותשמח לתת יעוץ ללא התחיבות!!!