אינסטלטורים

מספר אחד בשירות!

מור אינסטלציה היא חברה ותיקה, מקצועית ואמינה המשלבת חשיבה חדשנית בתחום האינסטלציה ומספקת שירותים בתחום כבר למעלה מ- 10 שנים. חברת מור אינסטלציה מקשרת את הלקוחות עם אינסטלטורים עצמאיים מהמעלה הראשונה בתחום האינסטלציה, אשר עובדים עם המכשור המתקדם והחדיש ביותר. 

מור אינסטלציה משרתת את לקוחותיה בנאמנות תוך מתן שרות ללקוח בצורה האיכותית והאדיבה ביותר. 

החברה מקיפה תחומים רבים כגון: פתיחת סתימת, איטום דליפות, שאיבת בורות, טיפול במי שופכין, איתור וגילוי בעיות במערכות ניקוז, ומספקים מידע רב בתחום המים והניקוז. מעבר לטיפולים בשטח, האינסטלטורים שעובדים עימנו מעניקים ערך מוסף ונותנים ייעוץ כיצד לשמור ולחזק את מערכות הניקוז השונות, על מנת לשמור על עמידותן לאורך זמן וביעילות מקסימלית.

כיוון שאנו מקפידים על איכות אינסטלטורים אמינים וברמה גבוהה, וזאת בשילוב עם מהירות הגעה ובמחירים אמינים ויציבים, רוב לקוחותינו מגיעים אלינו מפה לאוזן או ישירות מהתרשמות מאיתנו ועל זה אנו שמחים וגאים מאוד. אנו שואפים באופן תמידי לספק שירות מהיר ואדיב ללקוחות על מנת ליצור שביעות רצון מקסימלית לשניי הצדדים, הן ללקוחותינו והן לנו. ואכן אנו מקבלים פניות חיוביות רבות על שירותינו ומיילים רבים המשבחים את עבודתינו.

במקרה של מחלוקות ואי הבנות בין בעל המקצוע, או אחד מהאינסטלטורים, לבין הלקוח, מור אינסטלציה תגשר בין הצדדים ותעמוד בכל תוקף על כך שהלקוח ייצא מרוצה מהשירות  והתהליך יעבור בצורה היעילה והנוחה ביותר.


 מקצועי באחריות