אינסטלטורים

נזילות בשירותים

תא שירותים
אין חדש תחת השמש, המשפט  הזה נכון במיוחד כאשר מדובר על נזילה באסלה, ניאגרה,  קו ביוב המחובר לאסלה. מי לא חווה, נתקל ונזקק לשירות  אינסטלטור מקצועי ואמין המתמחה  בתיקון נזילה באסלה.   טוב לפני שנסקור את התחום נקב..

חדר האמבטיה וחשיבות החלפת צנרת

שיפוץ חדר אמבטיה
אין ספק כי חלל האמבטיה הוא בין החללים החשובים ביותר בבית. אנו עושים בו שימוש על בסיס יומיומי וכמה פעמים ביום. והיה והחלטתם לשפץ את חדר האמבטיה, עומדות בפניכם שתי אפשרויות: שיפוץ כללי ושיפוץ נקודתי. בחדר האמבטיה כמה וכמה אלמנטים שונים. למשל, חיפויי קירות, כלים סניטריים, ריצוף וכמובן צנרת. והיה והחלטתם להחליף צנרת בחדר האמבטיה, חשוב לא רק לבחור איש מקצוע מנוסה אלא גם צנרת איכותית העשויה ממי..
נזילה/ תיקון חירום נפוצים המקרים בהם אנו זקוקים לאינסטלטור מומחה כאן ועכשיו. אנו משתמשים בתדירות גבוהה במערכות המים השונות: צנרת מים, ברזים, מקלחות, ביוב, שירותים וכו׳. ומכאן שגם התקלות לא מאחרות לבוא. בשיחה אל מול לקוחה ניכר היה לשמוע את המצוקה בה היא היתה שרויה כאשר זרם המים לא פסק מתחת לכיור והחל מציף את המטבח.  ״אינסטלטור! זה מה שאני צריכה ומהר״ אז נכון לא ציפינו שאת תיקוני החירום נבצע לבד ובאמת נכון וכדאי להזמין אינסטלטור מקצועי ואמין לטיפול בבעיות אלו, אך בנקיטת..
ביוב בבניין משותף
ביוב בבניין משותף

תאריך: 01.02.2016

מערכת ביוב בבניין משותף בדרך-כלל, הקומות הראשונות סובלות מהביוב. אם הביוב נסתם הוא מתחיל לצוף בחלק התחתון של הבניין. הדרך לפתור את הבעיה היא להתנתק מהצינור הראשי ולהתחבר באמצעות צינור נפרד. בקומות הראשונות ישנה גם בעיה במטבחים. אנו מקבל הרבה תלונות מדיירים על כך שבקומות הראשונות עולים מים עכורים מכיור המטבח ונמאס להם לריב עם הוועד אחרי שכל כמה ימים יש להם הצפת ביוב בדירה או בעיה בצנרת המשותפת והם פשוט מבקשים לפתור לעצמם את הבעיה. צנרת בית משותף כוללת את הצינורות אשר מובילים מים ..
תיקון מרזב
תיקון מרזב

תאריך: 15.12.2015

ישנם שני סוגי מרזבים, הראשון הנו מרזב פנימי והוא חבוי בתוך ארגז רוח, או בתוך מעטפת הבניין. סוג זה של מרזב מצריך בדיקה שנתית לפני שגשמי החורף מתחילים לרדת, אחרת סתימה תוביל לחדירת מים שתוביל לרטיבות. בבנייני קומות גבוהים דורש תיקון מרזבים התנהלות וציוד מיוחדים. אמנם חלק גדול מעבודות התיקון מבוצעות מגג הבניין בעזרת הציוד המיוחד, אך לעיתים באזורים בעייתיים יש צורך לתקן את המרזב לאורך קירות הבניין. עבודות תיקון משתנות בהתאם לסיבת ומקור הבעיה. במקרים בהם מדובר בנזק נקודתי ניתן לבצע תיקון מקומי ..
הכן ביתך לחורף
הכן ביתך לחורף

תאריך: 04.11.2015

טוב עכשיו כבר אפשר להאמין, גם אצלנו מזג האויר קיצוני והרסני. אנו עדים להרס והצפות שפקדו את אזור השרון: כפר סבא, רעננה, הוד השרון. עשרות ביוביות עבדו שעות נוספות לשאוב את כמויות המים שמילאו כל ביוב ואפילו הגיעו לבתים. אם כך, נזקי החורף לא רק נצפים בטלויזיה או בסרט מסוים אלה נמצאים אצלנו ומכאן שאנו צריכים להיות ערוכים.   בעזרת אינסטלטור אמין, ניתן לבדוק את זרימת הניקוזים, בריכות הביוב, נקודות הביקורת ואף דברים מורכבים כמו שיפועים וזרימה נכונה של מיי גשמים. טיפול מנע/ בדק ..
ביובית
אינסטלטור בלילה

תאריך: 14.10.2015

בעלי מקצוע רבים מתאימים את עבודתם לשעות הפעילות במשק, גם אדם עצמאי חיי שגרת יום מבוקר עד ערב. אינסטלטור בלילה, אינסטלטור חירום, הינו שירות שמפעילה מור אינסטלציה לרווחת הלקוחות. הבעיות לא מתוזמנות ובוודאי לא על פי בקשה, מקרים רבים מתרחשים דווקא בשעות לא שיגרתיות החל משעות הערב המאוחרות ועד לזריחת החמה אנו נעמוד לרשותכם תוך 30 דקות הגעה. מקרים של סתימות, הצפות, פיצוצי צנרת ואפילו מקרים קלים יותר של ברז מטפטף עלולים להתרחש בזמן זה.  דעה רווחת כי תשלום לאינסטלטור בלילה הינו מ..
ביובית
שאיבת ביוב

תאריך: 12.10.2015

תמיד זה תופס את כולנו לא מוכנים?   לאחר תקופה יבשה וחמה, בה כמעט כל מקום מיים התייבש, צנרות מיים חמות מקרני השמש הקופחות שנסתפגו במשך מס חודשים והנה ללא כל התרעה וללא תמרור אזהרה אנו מקבלים את היורה, כמובן בברכה  מיים הם חיים, אך מוטב להיות ערוכים. הקיץ סחף איתו נשירה של כל העלים היבשים ומצבור לכלוך נערם בפתחי הניקוזים במקביל כמות מיים גדולה בפרק זמן קצת יוצרת כאוס והצפה שעלולה להוביל לפגיעה ברכוש ואף בנפש. נכון, ניתן גם אחרת! רגע לפני בצעו נקיון פתחי ניקוזים ובריכות..
תשתית מים בתל אביב
אחד היתרונות בלגור בעיר גדולה היא, שיש לכם היצע של בעלי מקצוע ואתם יכולים למצוא תמיד בעל מקצוע זמין, גם אם מדובר בשעות לא שגרתיות. החיסרון הוא, איך אפשר לבחור בעל מקצוע מכל ההיצע שעומד לרשותנו? דוגמא לכך היא במקרה שאתם מחפשים אינסלטור בתל אביב. כל תל אביבי יודע, שזה לא שאלה של היצע, הרי אתרי האינטרנט מלאים באינסטלטורים שעובדים באזור תל אביב. כאלה שחיים בתל אביב ועובדים בה וכאלה שעובדים בכל אזור גוש דן וכמובן שתל אביב בתוכה. אז כיצד בוחרים אינסטלטור בתל אביב? לפני שנגיע לעניין של הניסיון, ..
בור ביוב
ניקיון שורשים מקווי ביוב כאשר נוצרת סתימה בביוב, הרבה פעמים הסיבה לכך היא הימצאותם של שורשי עצים בקווי הביוב, שורשים אלה יכולים לגרום לצנרת להיסתם מאחר והם חוסמים אותם, השורשים למעשה בוקעים מהאדמה על אותם קווי ביוב ולא מאפשרים למערכת לאפשר זרימה רגילה. במקרה כזה מה שצריך לעשות זה הליך של ניקיון שורשים מקווי ביוב. לשם עבודה כזו יש לפנות לאינסטלאטור מקצועי שמחזיק ביובית ויש לו כלים גם למציאת אותם שורשים וגם לחיתוכם. על מנת למצוא את השורשים, יש צורך במצלמה שמאתרת אותם. על פני השטח מן הסתם אפשר לר..
סתימה בביוב
ביובית במרכז

תאריך: 15.08.2016

כאשר אתם נזקקים לשירותי ביובית, יש לא מעט שאלות שעולות בעניין, ומי שמכיר את התחום יודע שיש יתרונות וחסרונות לשימוש בביובית. במאמר זה ננסה לתת לכם מענה על חלק מהיתרונות והחסרונות בעניין. מתי נזמין ביובית? אז לפי השם אתם יכולים להבין, שאתם זקוקים לביובית כאשר יש לכם בעיה בצנרת, בעיה שדורשת טיפול הרבה יותר מעמיק ומקצועי מאשר טיפול של אינסטלאטור בודד. כאן עולה השאלה הראשונה, האם להזמין תחילה אינסטלאטור או האם להזמין מיד ביובית. הבעיה עם הזמנת ביובית היא, שבדרך כלל רק לחברות גדולות יש אותה, והזמנתה ..
צנרת מים משותפת
אחריות וועד הבית לצנרת מים מרכזית בבניין משותף צנרת מים מרכזית בבניין משותף מוגדרת על פי חוק בתים משותפים, כתשתית משותפת הנמצאת באחריות וועד הבית, בין השעונים הדירתיים אל נקודת החיבור של הבניין אל התשתיות המרכזיות (חברת המים העירונית, ביוב ברחוב, תשתיות גז וחשמל) . וועד הבית הינו האחראי לתיקון של כל סתימה או פיצוץ באחד הצינורות המשמשים את צנרת המים והביוב, כך שכל דיירי הבניין יצטרכו לשאת בעלות הנובעת מהזמנת אינסטלטור הנדרש לביצוע תיקונים ופתיחת סתימות הנדרשים, ללא כל חשיבות למיקום הסתימה או ..
אינטרפוץ
יצאת צדיק

תאריך: 13.03.2014

אינסטלטור יצאת צדיק היא הדרך היחידה בה ניתן לבחור אינסטלטור מקצועי ואמין במדינה בה אין שום פיקוח על שרברבים, מחירון אינסטלטור אותו הם גובים לאחר ביצוע העבודה, ולא ניתן לקבל שום אינדיקציה לגבי איכות ונחיצות העבודה אותה הם ביצעו. אחד החלקים המשמעותיים בחזון מור אינסטלציה, חברה מובילה במתן שירותי אינסטלטורים ללקוחותינו, להעניק אנשי מקצוע שעברו וצלחו את התוכנית ובעלי תעודה והוקרה. בעלי מקצוע מומלצים איתם אנו עובדים נבחרו בקפידה, וזאת בזכות המלצות וחוות דעת שהתקבלו לאורך שנות פעילותינו בתחום ..
חשבון מים
חשבון המים מתנפח?

תאריך: 15.12.2013

בשנים האחרונות אנחנו חווים עלייה במחירי המים, הקצבות מים חדשות וכמובן – חשבונות מים שהולכים וגדלים.   קיימים מקרים בהם אנו חושבים שחשבון המים הגדול נובע מהעלייה במחירי המים – אולם בפועל מדובר בבעיה הקשורה בצנרת של הדירה, בצנרת הבניין, בשעוני המים או בבעיה הקשורה בכלל למערך של תאגיד המים באזור.   המחיר הגבוה של המים מחייב אותנו בבדיקה תקופתית של חשבונות המים שלנו, בכדי לבחון האם אכן קיימת בעיה ומדובר בחשבון מנופח ללא סיבה.   הצעד הראשון שיש לע..
עבודות
מבין כל עבודות תחזוקת ובניין הבית, עבודת האינסטלציה תופסת מקום מרכזי ביותר. לכך ישנן מספר סיבות:   ראשית, ישנן הרבה סוגים של עבודות אינסטלציה כגון: בניית תשתיות, התקנת כלים סניטריים וחיבורם, איתור נזילות ותיקונן, פתיחת סתימות בצינורות ביוב ודלוחין, פתרונות לבעיות ניקוז ועוד.   שנית, בכל דירה ובית יש חיבורים שונים וייחודיים, כלים סניטריים בגילאים שונים ומכל מיני סוגים, דרכי החיבור בין הצנרת לכלים הסניטריים הינן שונות בין מערכת אינסטלציה אחת לשנייה ועוד. ניתן לומר שאין..
כיצד תשמרו על מערכת תקינה
מערכת האינסטלציה היא חלק מרכזי בביתנו. שמירה על תקינות מערכת זו הינה חשובה ביותר ותעזור לנו למנוע בעיות של סתימות, הצפות ביוב וכל מה שקשור לזרימת המים בבית. כיצד נעשה זאת?   שמירה על מערכת האינסטלציה ברמת היום יום ישנם מספר פעולות שאנו יכולים לבצע על מנת לשמור על מערכת אינסטלציה תקינה בביתנו. פעולות אלה אינן דורשות מאתנו מאמץ מיוחד אלא תשומת לב והקפדה. הגורם הנפוץ ביותר לסתימות הינו השלכה של תחבושות וניירות לחים לאסלה. לגבי הכיור והאמבטיה יש להקפיד על הצבתה של המסננת הקטנה ששימ..
לשמור על אינסטלציה עמידה
האינסטלציה מיועדת, בעצם, להזרים את המים שאנו משתמשים בהם במשק הבית אל תוך מערכת ניקוז אשר יובילו אל הביובים העירוניים. מערכת זו נועדה קודם כל לשמור על תברואה נכונה, וכדי למנוע מים "עומדים", כפי שהיה קורה הרבה בחברות רבות בעבר, בהם המים נשארו "עומדים" והזמינו פגיעות תברואתיות רבות ושונות. לעומת ההיסטוריה הרחוקה, העובדה שיש לנו כיום בעולם המודרני ברזים שיוצאים מהקירות ומספקים לנו מים נקיים וטובים, אפילו לשתיה, היא בגדר פנטזיה שלא תיאמן.   אם כן, הנה כמה טיפים על מנת לשמר..
נוזל לפתיחת סתימות
נוזל לפתיחת סתימות ניתן לרכוש בכל חנות עשה זאת בעצמך ומומלץ לרכוש מוצר כזה ולאכסן בבית למקרה הצורך. הנוזל משמש ל- פתיחת סתימה בכיור , פתיחת סתימה בשירותים , פתיחת סתימה במקלחת , פתיחת סתימה באמבטיה ופתיחת סתימה באסלה. בדרך כלל נוזל לפתיחת סתימות יהיה מורכב מחומרים חומצתיים או בסיסיים, הנועדים לשחרר ולפתוח היווצרות של חומרים אורגניים שהתפתחו בצנרת וגורמת לפקק בניקוז. נוזלים אלו אמורים להיות נגישים לכל אדם פרטי היכול לשים את הנוזל בביתו ולהשתמש בו בקלות. אולם, למרות שהשווקים מדברים על ..
כתמי רטיבות
כתמי רטיבות

תאריך: 10.04.2013

אל תדאגו לא מדובר בגידול סרטני או חייזרי בבית שלכם. רוב הסיכויים שיש חדירה של מים, או באופן איטי או באופן מהיר במחיצות הדירה שלכם, כלומר בין הקירות או בין התקרות של דירתכם. ברוב המקרים זה מתחיל ככתם קטן ולא מזיק ולאט לאט הוא מתחיל להתפשט להירקב ולהיות לח רוב הזמן ויכול לגרום לפגיעות בריאותיות. מלבד אלה, בצד האסתטי הכתמים יכולים להוריק ולהיראות כאזוב על הקיר בביתכם. אם לא מזמינים אינסטלטור בזמן ונותנים לנזילה להתפשט, אתם תופתעו לגלות את חשבון המים שלכן מאמיר, והפעם אין שום קשר לעליות שיעורי..
ביובית
שאיבת ביוב

תאריך: 14.12.2015

שאיבת ביוב מתבצעת כאשר הביוב ברחוב נסתם ומתחיל לעלות על גדותיו. מצב כזה נגרם ממגוון רחב מאוד של סיבות, ויש צורך לתת מענה בהקדם האפשרי כיוון שהצפת הרחוב במי שופכין חוסמות נתיבים של הולכי רגל ומכוניות, ומהוות מפגע תברואתי חמור ביותר שבהמשך עלול לגרום להתפתחות של מחלות וזיהומים אחרים. כשמדובר בסתימה ביתית, בכיור או באסלה, מערכת הצינורות ופתיחתן היא באופן יחסי פשוטה ומסתיימת בטיול כימי של שיכת תמיסות אל תעלת הביוב או בהשחלת קפיץ וגירוד הדפנות. אך כאשר מדובר בסתימה במערכת ביוב עירונית מסועפת ומורכ..