אינסטלטורים

אינסטלטורים בתל אביב

פיצוץ צינור בתל אביב
בכל הארץ ניתן למצוא שירותי אינסטלציה. מן הסתם מדובר על אחד מהשירותים המבוקשים ביותר שיש ולכן ישנן חברות הפועלות לאורך כל שעות היממה. גם בתל אביב ניתן למצוא היצע מרשים של חברות מקצועיות ואמינות שתדענה לטפל בכל בעיה על הצד הטוב ביותר, תוך התחשבות בצרכי הלקוח ותוך מתן יחס נדיב. באילו מקרים מטפלים האינסטלטורים?              ..

צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ביוב
צילום צנרת ביוב הוא צילום באמצעים טכנולוגים מתקדמים והוא מיועד לבחון את מצב הביוב בבתים, משרדים או מבני ציבור. הציוד הנדרש לביצוע צילום צנרת ביוב הוא ציוד מתקדם ומדויק. צילום קו ביוב מתבצע באמצעות הכנסה של מצלמת וידאו דיגיטלית אטומה למים אל תוך צנרת הביוב והחדרתה פנימה לאורך הצינור. המצלמה מחוברת אל סיב אופטי שמעביר את הצילום אל יחידת ההקלטה אשר שומרת את הצילום בזיכרון. לאחר מכן ניתן יהיה ל..
משאית ביוב
משאית ביוב

תאריך: 14.12.2015

העבודה עם משאית ביוב מאפשרת לנקות מהצנרת לכלוך שהתנקז בה, לפתוח סתימה בבורות ספיגה, לנקות מיכלי אגירה, ועוד. משאית ביוב מחולקת לשני חלקים, בחלק אחד יש שאיבת וואקום ובחלק השני יחידת לחץ מים. החלקים מאפשרים לפתוח את הבורות השונים, לנקות ולשטוף אותן בזרמי מים גדולים. עוד נקודה שמעלה את השאלה האם נשתמש משאית ביוב היא, האם באמת יש צורך בזרמי מים גדולים בשביל לנקות בורות ולפתוח סתימות? לעיתים מדובר על בעיות קטנות שאינן דורשות טיפול כל כך מקיף. מה שכן, במקרים רבים, כאשר יש בעיה בצנרת, היא מלו..
דוד שמש וקולט
דוד שמש וקולט

תאריך: 18.10.2015

דוד שמש וקולט שמש משרתים נאמנה את רוב הבתים בישראל. ע״פ רוב במשך תקופת הקייץ החמה, בה קרני השמש מסייעות בחימום המים בעזרת הקולטים, הצרכנים אינם מפעילים את פעולת החימום (בוילר) ובכך חוסכים בחשמל, כסף ואף תורמים לאיכות הסביבה. בתקופת הסתיו כאשר אנו מתחילים לשנות דפוס התנהגות זו וחוזרים להשתמש בהפעלת חשמל מתחילות לצוף הבעיות שככול הנראה היו קיימות בקיץ אך לא הינו מודעים אליהם. אינסטלטור אמין יכול לבצע פעולות השמשה ותיקון של דודי שמש ע״י החלפה של גוף החימום, פלאנץ ואו תרמוסטט. בזמ..
איתור נזילה
איתור נזילה

תאריך: 12.10.2015

שיחה נכנסת ממספר חסום, מצידו השני של הקו קול תקיפי המודיע על חריגה בתצרוכת המים, שעון ראשי מסתובב ללא הכרה והלחץ לטיפול בבעיה גובר. צריך לאתר נזילה!!! טוב, לא כל מקרי הנזילות מגיעים מתאגידי המים השונים, מקרים רבים נחשפים דווקא על ידי צרכנים ממושמעים אשר מקפידים לבדוק את שעון המים הראשי בביתם. איתור נזילה וטיפול בפיצוצי צינורות סמויות הינם מקרים מורכבים המחייבים טיפול של מאתר מוסמך ואינסטלטור מקצועי. עוד בטרם הזמנו איתור נזילה ו/או מצלמה טרמית ננקוט מס צעדים פשוטים: בדיקת ה..
צנרת ביתית
צנרת ביתית

תאריך: 21.09.2015

לא פעם מדמיינים מערכות שונות בחיינו לצנרת. כאשר רוצים לתאר, מדוע כשדברים נתקעים זה יכול לפגוע בעבודה שלנו, מתארים סתימה בצנרת ביתית ובצדק. הרי מה יכול יותר לשבש את חיינו מאשר סתימה בצנרת ביתית, שמונעת מאיתנו להשתמש במים, ועוד נגרמת לנו הצפה בבית (שלא נדבר על הריח שנוצר באותו זמן אם מדובר בצנרת ביוב) לפני שנסביר כיצד יש לטפל בצנרת ביתית בצורה נכונה, נסביר בתחילה את תהליך התכנון והקמתה. נתחיל ונגיד, שתכנון צנרת ביתית נעשה כבר בשלבים הראשונים של תכנון המבנה. הוא נעשה על ידי הקבלן והאינסטלאטור. תכנ..
שעון מים
שעון מים

תאריך: 12.10.2015

אחת הבעיות בה נתקלים רבים מאיתנו, הוא חוסר סנכרון של שעון המים או יותר נכון, "עבודת יתר" של השעון. דבר זה גורם לכך שחשבון המים שלנו עולה על גדותיו ואנחנו משלמים הרבה יותר ממה שאנחנו צריכים, למרות שאנחנו מבזבזים את אותה כמות מים. לפני שנסביר כיצד אפשר להתמודד עם הבעיה, ברצוננו להסביר תחילה על התקנת שעון מים. כל שעון מורכז ממספר חלקים, החלק שמורה על מספר מד המים ששייך ללקוח, מספר שמורה על כמות המים שאנחנו צורכים, פרפר שמסתובב בזמן שאנחנו משתמשים במים, פרפר קטן מיועד לבדיקות של תקינות הש..
איתור נזילה במקלחת בעזרת מצלמה טרמית
מצלמה טרמית מסייעת לאינסטלטורים לאתר בצורה קלה ומהירה רטיבות בקיר או בתקרת הבית. רטיבות עלולה לנבוע, תרתי משמע, ממגוון סיבות כמו צנרת שהתפוצצה עקב לחץ מים גבוה, סדקים בצנרת בעקבות קורוזיה ועייפות החומר או כניסתם של מים בגלל בעיית איטום מהקיר החיצוני או מגג המבנה. לא חשוב מה תהה הסיבה לנזילת המים, מדובר על מפגע אסתטי העלול לפגוע גם ביסודות המבנה, ולכן יש לפתור תקלה זו במהרה, לפני שיהיה מאוחר מדי. הרבה יותר מנזק אסתטי לקירות ולתקרת הבית הוותיקים מבינכם נתקלו בעבר מבעיות רטיבות ונזילות ..
פיצוץ בצינור חלוד
צינור חלוד ונזילות בצנרת מבני מגורים ישנים נשענים על מערכות אינסטלציה המורכבות מצנרות מתכת. במערכות אלו קיים לחץ מים במשך שנים רבות בתוך צנרת מים עשויה מתכת, עובדה הגורמת להיווצרותה של קורוזיה, המחלידה את הצינור עד להיווצרות סדק ופיצוץ שיגרמו לנזילת מים שתוביל לנזקים בביתכם או של השכן מתחתיכם. צינור חלוד נגרם כאמור עקב היווצרות קורוזיה, כך שכל מקטע צנרת העשוי מתכת בוודאות יגרום לנזילה במהלך חיי הדירה, וזאת עד להחלפת כלל צנרת מים דירתית לתשתית פלסטיק עמידה או צינורות מים פי אס, שאינן סובלות..
שעון מים ברמת גן
אינסטלטור ברמת גן בחן עבורנו את נושא צנרת המים בעיר ומציג תמונת מצב עגומה, עיר בה מערכת אינסטלציה הקיימת משנות החמישים של המאה הקודמת תומכת ביותר מ-150,000 תושבים. במסגרת רפורמת המים של ישראל הועברה האחריות על תשתיות המים בערים מידיה של חברות מקורות אל חברות מים עירוניות, השייכות למועצות המקומיות. ברוב המקרים, חברות אלו מבצעות תיקוני שבר בלבד על ידי אינסטלטור ברמת גן, ואינן מבצעות תחזוקה מונעת של צנרת המים והביוב בעיר. כך שתשתית צנרת מים וביוב ישנה, בשילוב עם תחזוקה לקויה הובילה ל..
מהלך השיפוץ
שיפוץ חדר אמבטיה

תאריך: 12.03.2014

שיפוץ חדר אמבטיה הוא משאת נפשם של ישראלים רבים המעוניינים להשיג, בהשקעה כספית קטנה, את התאמת עיצוב חדרי המלתחה לעיצוב הסופי של בית חלומותיהם. בדרך כלל שיפוץ חדרי אמבטיה מחייב הריסת חדר אמבטיה קיים, פירוק אריחים, ארונות  ושאר הכלים הסניטריים תוך ביצוע שיפוץ מקיף על ידי שיפוצניק על פי מחירון שיפוצים. במקרים רבים שיפוץ אמבטיות יכול להסתיים בריענון חדר האמבטיה על ידי מדבקות מעוצבות המעניקות את הטאצ' הנכון הלבשות ואף צביעה אקרילית אשר נותנת מראה מרענן כחדש ללא השקעה כספי..
החלפת ברז לבד
איך מחליפים ברז?

תאריך: 18.08.2013

גם הברזים האמינים ביותר לא מחזיקים לעד, וכחלק בלתי נפרד מהבלאי של כל מוצר – גם ברזים מתחילים לדלוף,  להישבר, צוברים חלודה, ובסופו של דבר – דורשים החלפה.   החלפת ברז אינה עניין יומיומי ואינה פשוטה כמו החלפת נורה או החלפת ראש דוש במקלחת, אולם מי שניחן בידיים טובות יכול ברוב המקרים לעשות זאת בעצמו.   אז איך עושים את זה?   ראשית – החלק הכי מהנה בתהליך – הולכים לבחור ברז חדש.   לאחר רכישת הברז, יש לדאוג שיהיו בבית מפתח ..
איתור נזילות
איתור נזילות מים

תאריך: 27.09.2013

נזילת מים היא אחת הבעיות המטרידות ביותר שיכולות לקרות בבית. כתמים, עובש, נזק לקירות ולתקרות, החלדת צינורות, בעיות עם שכנים הם רק חלק מהרשימה. במאמר זה אעסוק בבעית נזילת המים מן ההיבט של איתור הנזילה. איתור נזילת מים הוא דבר לא פשוט בדרך כלל ולעיתים לוקח זמן לפתור אותו.   כיצד מאתרים נזילה? ראשית יש להבין כי קיימים הרבה מקורות פוטנציאליים לנזילה ולכן איתור הנזילה הוא לעיתים ממש כמו עבודה של בלש. לא מדובר כאן על מקרה שבו ברז או צינור גלויים מתיזים מים באופן הנראה לעין..
טיפול בלחץ מים
בבתים ותיקים עם צנרת ישנה צפויות להיווצר בעיות בלחץ המים, משום שסוג הצנרת בבניינים אלו נוטה להיסתם בטווח הארוך, וכאמור, הבתים הם ותיקים. במקרים כאלו, לפעמים לא יעזרו לכם כל הניסיונות להגברת לחץ המים, והפיתרון היחיד הוא החלפה של חלק מהצנרת או כולה, על מנת להגיע ללחץ מים ראוי. אם אתם חווים בעיית לחץ מים רק באחד הברזים ולא  בכל הבית, סביר להניח שיש סתימה רק בברז בעייתי מסוים ולא בכל הצנרת הביתית וניתן לפתור את התקלה באופן נקודתי.  היווצרות אבנית בראש מקלחת היא ..
תיקון נזילה
איך לשרוד דליפה?

תאריך: 22.05.2013

בתור אנשים שאחראיים למשק הבית, חשוב לזהות מה מקור הבעיה, לדעת מה לעשות כשעומדים מול צינור שלא מפסיק לנזול, וללמוד כיצד להתנהל מול האינסטלטור כדי לקבל את העבודה הטובה ביותר ולא פחות חשוב במחיר הכי טוב. בנוסף, כדי שלא יעבדו עליכם חשוב לדעת פחות או יותר דברים בסיסיים כגון דליפה.  הדבר הכי נכון לעשות תחילה הוא לסגור את הברז הראשי (שיבר) למספר שעות ולאחר מכן לבדוק אם שעון המים הראשי עדיין מסתובב. כך תוכלו לדעתם האם יש נזילה. כיוון שאם יש נזילה, השעון ימשיך להסתובב למרות סגירתו. הקפידו בשלב..
האם להחליף צנרת ביתית
כאשר אתם שואלים את עצמכם מה עליי לעשות עם מערכת הצנרת הביתית שלי? עליכם לענות על שאלות כמו, מתי החלפתי את הצנרת בפעם האחרונה? מה המצב של הצנרת שלי? האם אני מחובר עם צנרות של שכנים? אם תענו על שאלות אלו יש מצב טוב שתוכלו לחסוך הרבה כסף וכאבי ראש מיותרים בעתיד, כיוון שעדיף למנוע מאשר לתקן! אם הינכם משפצים את המקלחת, או עורכים שינויים מסוימים במבנה הבית כדאי לכם מאוד להזמין איש מקצוע או לנצל את ההזדמנות ולהחליף את צנרת המים. כמו כל דבר מתכלה, לצנרת ולאינסטלציה יש אורך חיים מסוים, וככל שהחומר ..
מים ואינסטלציה
מים ואינסטלציה

תאריך: 10.04.2013

משק המים בישראל הוא שם כולל למערכות ההפקה, ההובלה והאגירה של מים בישראל. ישראל ממוקמת בחלקה הצפוני של רצועת המדבריות העולמית. חלק גדול משטחה הוא מדברי וכמות המשקעים הממוצעת נמוכה יחסית ומספקת רק בקושי את צורכי האוכלוסייה ההולכים וגדלים. לפיכך המים בישראל הם משאב יקר שהמדינה מגנה עליו ומפתחת אותו. מאגרי המים העיקריים לשימוש בישראל הם אגם הכנרת, הניזון בעיקר מן הירדן ונחליו. הכנרת מספקת כשליש מצריכת המים של ישראל כ-300-700 מיליון מ"ק בשנה. אקוויפר ההר ואקוויפר החוף הוא שימוש נוסף שעושים בק..
איך לאבחן בעיות אינסטלציה
הרוב המכריע של הסתימות, הנזילות והדליפות דורשות טיפול מקצועי ויסודי, התייחסות מעמיקה וראייה מערכתית על מנת לספק מענה יעיל שיישאר לטווח ארוך. רק בעל מקצוע יוכל לאבחן ולהבין את מקור הבעיה ולמצוא את הדרך היעילה ביותר לפתור אותה. ובכל זאת לפני שפונים לאינסטלטור ישנן כמה דרכים בהן אתם תוכלו להעניק לצנרת הביתית שלכם טיפול ראשוני, שיוכל לצמצם נזקים ולהפחית אי נעימות. 1.  נזילה: אתם רואים שיש נזילה? פיצוץ בצינור? פתאום מים דולפים מהתקרה? הדבר הראשון שצריך לבצע הוא לא להכנס לפאניקה ולשמור על ק..
איתור ותיקון נזילות מים
בעיית נזילות מצינורות ומביובים עלולה לגרום למגוון רחב של נזקים אסתטיים כמו כתמים ירוקים, קילופים בקיר, חדירה של מים אל תוך הבית, ולנזקים בריאותיים רבים כמו נשימה של עובש, או חולי מהריקבון היכול להצטבר כתוצאה מהרטיבות. נזקים אלו יכולים להיות הוצאה כספית גדולה אם לא מאתרים את הרטיבות בזמן, או כאשר הרטיבות התפשטה כל כך ומצריכה שיפוץ יותר רציני.   איתור הנזילה הוא נושא רציני ומורכב ודורש אינסטלטורים מיומנים ומוכשרים על מנת למצוא כתמי רטיבות שהרבה פעמים נעלמים מן העין או למנוע רטיבויות בעתיד...